SZANOWNI KLIENCI

Zgodnie z prawem możemy od 6 czerwca br. pracować!
Zapraszamy serdecznie na zabiegi: tatuażu, Body Piercing'u i laserowego usuwania tatuażu, makijażu permanentnego.
W związku z wprowadzeniem nowych środków bezpieczeństwa drzwi do studia pozostaną zamknięte.
W studio będzie mogło przebywać tylko tylu Klientów, ile jest stanowisk do ich obsługi - u nas są dwa.

Prosimy więc o wcześniejsze, telefoniczne umówienie terminu wizyty pod nr tel. 786 485 666
lub drogą elektroniczną poprzez Facebook'a albo email: studio@t-arttatoo.pl

Konsultacje j.w.

W związku ze zniesieniem zakazu pracy dla salonów tatuażu i piercingu, niezmiernie cieszymy się z faktu, że już wkrótce będziemy mogli się z Wami spotkać!
W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami.
Dla Was, naszych Klientów, najważniejsze są zmiany w sposobie umawiania się na zabiegi. Prosimy, aby zapoznać się z nimi przed planowaną wizytą w studio.
Niniejsze zasady będą obowiązywać do odwołania.
Zdajemy sobie sprawę, że te wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale mocno zależy nam na tym, żeby Klienci w naszym salonie czuli się i byli bezpieczni.

NOWE ZASADY:

  1. Na zabiegi można się umawiać wyłącznie telefonicznie lub zdalnie – Facebook lub email. Dla osób z zewnątrz studio będzie zamknięte. Będą do niego wpuszczane wyłącznie umówione wcześniej osoby.
  2. W trakcie telefonicznego umawiania wizyty, z każdym Klientem zostanie przeprowadzona specjalna ankieta, na podstawie której zdecydujemy, czy wizyta jest możliwa w oczekiwanym przez Was terminie, czy umówimy się na kolejną rozmowę w ustalonym wspólnie, innym terminie. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w których na zabieg przyjdzie np. osoba mająca objawy choroby lub osoba, która miała kontakt z zakażonym.
  3. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na zabiegi. Dzięki temu ograniczymy zbędne kontakty między Klientami i będziemy mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji.
  4. W studio może przebywać tylko tylu Klientów, ile jest stanowisk do ich obsługi – u nas są dwa. Poczekalnia jest tymczasowo wyłączona z użytkowania do odwołania.
  5. Przed wizytą każdemu Klientowi zostanie zmierzona temperatura. Zależnie od rodzaju zabiegu, będzie trzeba stosować również rękawiczki i maseczki ochronne. Oczywiście Klientom, którzy nie będą dysponowali rękawiczkami, studio je zapewni. Maseczkę Klient musi mieć swoją. Obowiązkowa będzie również dezynfekcja rąk przed wejściem i wyjściem ze studia.
  6. Osoba umówiona na zabieg przychodzi bez osób towarzyszących. W przypadku osób niepełnoletnich (zabieg piercingu) może towarzyszyć tylko JEDEN rodzic (opiekun prawny), także w maseczce ochronnej.
  7. W trakcie wykonywanego zabiegu, nie korzystamy z telefonów komórkowych – Klient i personel . Na pewno oddzwonimy J
  8. GIS zaleca rozważenie możliwości czasowego zaniechania usług piercingu w okolicy ust i nosa. W obecnej sytuacji wstrzymujemy wykonywanie przekłuć lub wymiany kolczyka w tych okolicach do odwołania.
  9. Zabiegi będą wykonane tylko u osób ZDROWYCH! Nawet w przypadku przeziębienia lub podwyższonej temperatury ciała, będziemy zmuszeni ponownie przesunąć termin. Mamy prawo odmówić wykonania zabiegu.
  10. Jeśli Klient miał kontakt z osobą zakażoną, podejrzaną o zakażenie, podejrzaną o COVID-19, poddaną kwarantannie, izolacji, izolacji w warunkach domowych, nadzorowi epidemiologicznemu MUSI nas o tym poinformować!